Budem Vašou blogerkou za 7,00€

Autor: Dana Árvayová (Dvořáková) | 21.3.2014 o 8:00 | (upravené 21.3.2014 o 10:59) Karma článku: 3,90 | Prečítané:  1392x

Chcela som napísať romantický článok o začínajúcej jari, ale začalo skôr pršať. Ešteže som zabudla na termín kontroly u doktorky a veselo si sedím doma pri počítači. A pracujem. Vždy, keď napíšem jeden dva články (za deň) cítim sa tak strašne vyťažená a prepracovaná. Lebo to je práca, nie zábava. Zabávať sa môžeme pri pive. Písanie je vysoko sofistikovaná práca, predovšetkým na blogu.

 

Pri písaní musí človek ctiť zodpovednosť, sebadisciplínu a triezveho ducha. Aj keď pri listovaní ponúk na portáli jaspravim.sk o tom duchovi môžete získať nejaké tie pochybnosti. Tu mi jedna moja kamarátka poslala link na zaujímavú stránku, spomínaný jaspravim.sk, že aby som tam picla mydielka. Je to taká handmade stránka, pre šikovných ľudí. Už názov je pútavý a tak si vravím, že prečo nie. Najprv som sa rozhodla preskúmať bojisko. So zvyšujúcim sa záujmom a klesajúcou sánkou som listovala stránku po stránke. Lebo kde inde by ste našli také inzeráty ako:

Zaregistrujem bločky do bločkovej lotérie 100 bločkov za 9,90€

Ja poradím ako jednoducho ušetriť vodu vo WC za 1,00€

Ja dám ti pár tipov ako na ženy 2,20€

Naopak tí, ktorí to nepotrebujú využijú skôr tento inzerát:

Ja potiahnem v duo que na league of legends server East hráča z hocakej divize 5,00€

Nerds by teda skôr potrebovali tento inzerát:

Ja Vám poradím s Vaším problémom 5,00€

Takto to začína:

Ja spravím Budem tvoja priateľka na facebook za 4,17€

Ja spravím vylejem si jogurt na hlavu za 4,17€

Ja spravím 60 brušákov za minútu za 10,00€

A teraz pôjde o ťažké prachy:

Predám FB stránku za 30,00€

Ja nainštalujem Wordpress za 3,00€

Ale inak je stránka svieža, príjemná a plná šikovných ručičiek a ich výtvorov. Určite nebude na škodu tam zopár mydiel picnúť. Vlastne som chcela písať o jari. Slnko práve zapadá, ale ostáva také žltkasté jarné, nie modré zimné, svetlo. Jar je treba osláviť. Štandardne jar na celom svete vítajú upratovaním. Teda okrem našich. Tí tento rok vítali jar s nehynúcou radosťou kedy sa ich 17 ročná fena, ktorá nevidí, nepočuje, nemá čuch, naráža do zárubní, padá medzi priečky kanálového dekla a žere polystyrénové guličky, začala úspešne hárať. Ona sa fakt bude ponúkať kade tade všetkým (odjakživa mala vo zvyku sa pri svojej veľkosti menšieho vipeta ponúkať zásadne takým lomidrevom ako vlčiak, rotvajler a doga) až do svojej smrti. A že ju už naši pochovávali aspoň tri krát ani nemusím spomínať. Ona sa ale vždy za dva tri dni z toho umierania dostala a štvrtý deň už opäť úpänlivo žobrala dačo k snedku.

Kde sme to prestali? Aha, jar. Takže jar klope na dvere, všetko sa nám tu ide plodiť (dokonca aj naša zhnitá kraslica Akinka, ktorej tak páchne z papule až strach), vonku je krásne teplúčko (spomínala som, že ležím v posteli pretože som chorá?), a tak to treba osláviť (samozrejme nie upratovaním preboha). A preto som dostala chuť tvoriť. Variť a miešať. Mixovať a prelievať. Áno, samozrejme, moje fajnové mydielka. A vydarila sa mi celkom romantická jarná kolekcia pre dámy i pánov.

... tak predsa niečo romantické ;)

 

POZOR! Oficálna stránka Apples handmade soaps už v prevádzke :)

http://apples-soaps.wix.com/apples

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?